Bewar Bhojan (BWBN) Railway Station Time Table


  • Station Code: BWBN
104352  HSR DLI EXP SPLDaily
06:53
Arr
Arrival
06:54
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
204789  RE BKN SPLDaily
07:10
Arr
Arrival
07:11
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
304351  DLI HSR EXP SPLDaily
10:17
Arr
Arrival
10:18
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
414823  JU RE EXPDaily
11:28
Arr
Arrival
11:29
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
514824  RE JU EXPDaily
15:49
Arr
Arrival
15:50
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
604368  HSR RE EXP SPLDaily
16:54
Arr
Arrival
16:55
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
704790  BKN RE SPLDaily
19:44
Arr
Arrival
19:45
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
804367  RE HSR EXP SPLDaily
23:01
Arr
Arrival
23:02
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special