Bodeli (BDE) Railway Station Time Table


  • Station Code: BDE
109164  ARPR PRTN SPLDaily
06:59
Arr
Arrival
07:01
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
209163  PRTN CTD SPLDaily
08:51
Arr
Arrival
08:53
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
309182  CTD PRTN PASSENGER SPLDaily
11:22
Arr
Arrival
11:24
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
409181  PRTN ARPR PASSENGER SPLDaily
12:01
Arr
Arrival
12:03
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
509355  PRTN CTD DEMUDaily
15:21
Arr
Arrival
15:23
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
609356  CTD PRTN DEMUDaily
18:02
Arr
Arrival
18:04
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
709170  CTD PRTN SPLDaily
19:04
Arr
Arrival
19:06
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
809169  PRTN ARPR SPLDaily
19:52
Arr
Arrival
19:54
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special