Dam Dim (DDM) Railway Station Time Table


  • Station Code: DDM
115467  SGUJ BXT I C EXPRESSDaily
08:05
Arr
Arrival
08:06
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
215768  APDJ SGUJ I C EXPRESSDaily
08:19
Arr
Arrival
08:20
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
307514  BXT SGUJ DMU SPECIALMon Tue Wed Thu Fri Sat
09:50
Arr
Arrival
09:51
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
407525  SGUJ NBQ DMU SPLDaily
11:52
Arr
Arrival
11:53
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
507526  NBQ SGUJ DEMU SPLDaily
13:10
Arr
Arrival
13:11
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
615468  BXT SGUJ I C EXPRESSDaily
14:01
Arr
Arrival
14:07
Dep
Departure
6 Min
Halt
Mail Express
 
707513  SGUJ BXT DMU SPECIALMon Tue Wed Thu Fri Sun
17:08
Arr
Arrival
17:09
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
815767  SGUJ APDJ I C EXPRESSDaily
18:30
Arr
Arrival
18:31
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express