Deoranian (DRN) Railway Station Time Table


  • Station Code: DRN
115055  AF RMR EXPMon Wed Sat
04:12
Arr
Arrival
04:14
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
205351  BC LKU DEMU EXPDaily
06:44
Arr
Arrival
06:46
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
305335  KPV KSJ SPL EXPDaily
08:32
Arr
Arrival
08:34
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
405369  KSJ LKU SPL EXPDaily
10:24
Arr
Arrival
10:26
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
505370  LKU KSJ SPL EXPDaily
12:02
Arr
Arrival
12:04
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
605327  BC LKU SPL EXPDaily
14:39
Arr
Arrival
14:41
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
705352  KPV BC DEMU EXPDaily
15:14
Arr
Arrival
15:16
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
805336  KSJ KPV SPL EXPDaily
17:47
Arr
Arrival
17:49
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
905328  LKU BC SPL EXPDaily
18:21
Arr
Arrival
18:23
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
1015056  RMR AF EXPMon Thu Sat
23:06
Arr
Arrival
23:08
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express