Donkinavalasa (DNV) Railway Station Time Table


  • Station Code: DNV
108528  VSKP R SPECIALDaily
06:53
Arr
Arrival
06:55
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
208503  RGDA VSKP PASSENGER SPLDaily
07:15
Arr
Arrival
07:16
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
318529  DURG VSKP EXPRESSDaily
07:36
Arr
Arrival
07:38
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
408546  VSKP KRPU PASS SPECIALDaily
08:48
Arr
Arrival
08:50
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
517243  GNT RGDA EXPDaily
11:28
Arr
Arrival
11:30
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
608545  KRPU VSKP PASS SPECIALDaily
14:03
Arr
Arrival
14:05
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
708527  R VSKP SPECIALDaily
15:47
Arr
Arrival
15:49
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
817244  RGDA GNT EXPDaily
17:01
Arr
Arrival
17:03
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
918530  VSKP DURG EXPRESSDaily
18:54
Arr
Arrival
18:56
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
1008504  VSKP RGDA PASSENGER SPLDaily
20:10
Arr
Arrival
20:11
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special