Gadiganuru (GNR) Railway Station Time Table


  • Station Code: GNR
107397  HPT BAY DEMUMon Tue Wed Thu Fri Sat
06:22
Arr
Arrival
06:23
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
216545  YPR KTGG EXPRESSDaily
07:01
Arr
Arrival
07:02
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
307395  BAY HRR DEMUMon Tue Wed Thu Fri Sat
08:43
Arr
Arrival
08:44
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
407658  UBL TPTYDaily
09:32
Arr
Arrival
09:33
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
507337  UBL BAY PASSENGER SPLDaily
11:32
Arr
Arrival
11:33
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
607657  TPTY UBLDaily
15:52
Arr
Arrival
15:53
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
707338  BAY UBL PASSENGER SPLDaily
16:45
Arr
Arrival
16:46
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
807396  HRR BAY DEMUMon Tue Wed Thu Fri Sat
18:54
Arr
Arrival
18:55
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
916546  KTGG YPR EXPRESSDaily
21:00
Arr
Arrival
21:01
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
1007398  BAY HPT DEMUMon Tue Wed Thu Fri Sat
21:06
Arr
Arrival
21:07
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special