Gajapatinagaram (GPI) Railway Station Time Table


  • Station Code: GPI
108528  VSKP R SPECIALDaily
06:28
Arr
Arrival
06:30
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
208503  RGDA VSKP PASSENGER SPLDaily
07:34
Arr
Arrival
07:35
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
318529  DURG VSKP EXPRESSDaily
08:02
Arr
Arrival
08:04
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
408546  VSKP KRPU PASS SPECIALDaily
08:27
Arr
Arrival
08:29
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
520810  NED SBP SF EXPTue Wed Sun
10:53
Arr
Arrival
10:55
Dep
Departure
2 Min
Halt
Superfast Express
 
617243  GNT RGDA EXPDaily
11:08
Arr
Arrival
11:10
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
708545  KRPU VSKP PASS SPECIALDaily
14:24
Arr
Arrival
14:26
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
808527  R VSKP SPECIALDaily
16:08
Arr
Arrival
16:10
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
917244  RGDA GNT EXPDaily
17:24
Arr
Arrival
17:26
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
1020809  SBP NED S FMon Fri Sun
17:58
Arr
Arrival
18:00
Dep
Departure
2 Min
Halt
Superfast Express
 
1118530  VSKP DURG EXPRESSDaily
18:33
Arr
Arrival
18:35
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
1208504  VSKP RGDA PASSENGER SPLDaily
19:51
Arr
Arrival
19:52
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special