Jaabugam (JBU) Railway Station Time Table


  • Station Code: JBU
109164  ARPR PRTN SPLDaily
06:50
Arr
Arrival
06:51
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
209163  PRTN CTD SPLDaily
09:00
Arr
Arrival
09:01
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
309182  CTD PRTN PASSENGER SPLDaily
11:14
Arr
Arrival
11:15
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
409181  PRTN ARPR PASSENGER SPLDaily
12:10
Arr
Arrival
12:11
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
509355  PRTN CTD DEMUDaily
15:30
Arr
Arrival
15:31
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
609356  CTD PRTN DEMUDaily
17:54
Arr
Arrival
17:55
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
709170  CTD PRTN SPLDaily
18:54
Arr
Arrival
18:55
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
809169  PRTN ARPR SPLDaily
20:01
Arr
Arrival
20:02
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special