Jojwa (JJW) Railway Station Time Table


  • Station Code: JJW
109164  ARPR PRTN SPLDaily
07:11
Arr
Arrival
07:12
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
209163  PRTN CTD SPLDaily
08:41
Arr
Arrival
08:42
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
309182  CTD PRTN PASSENGER SPLDaily
11:34
Arr
Arrival
11:35
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
409181  PRTN ARPR PASSENGER SPLDaily
11:51
Arr
Arrival
11:52
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
509355  PRTN CTD DEMUDaily
15:11
Arr
Arrival
15:12
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
609356  CTD PRTN DEMUDaily
18:13
Arr
Arrival
18:14
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
709170  CTD PRTN SPLDaily
19:16
Arr
Arrival
19:17
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
809169  PRTN ARPR SPLDaily
19:42
Arr
Arrival
19:43
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special