Kabrai (KBR) Railway Station Time Table


  • Station Code: KBR
104143  KURJ CNB UNRESERVED EXPDaily
05:45
Arr
Arrival
05:46
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
201816  MKP JHS UR EXPDaily
05:59
Arr
Arrival
06:00
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
311801  VGLB PRYJ EXPDaily
10:40
Arr
Arrival
10:41
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
411802  PRYJ VGLB EXPDaily
12:31
Arr
Arrival
12:32
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
501809  JHS BNDA UNRESERVED SPLDaily
15:38
Arr
Arrival
15:39
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
601810  BNDA JHS UNRESERVED SPLDaily
18:24
Arr
Arrival
18:25
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
701815  JHS MKP UR EXPDaily
20:26
Arr
Arrival
20:27
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
804144  CNB KURJ UNRESERVED EXPDaily
20:49
Arr
Arrival
20:50
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special