Komati Palli (KMX) Railway Station Time Table


  • Station Code: KMX
108528  VSKP R SPECIALDaily
06:38
Arr
Arrival
06:40
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
208503  RGDA VSKP PASSENGER SPLDaily
07:25
Arr
Arrival
07:26
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
318529  DURG VSKP EXPRESSDaily
07:50
Arr
Arrival
07:52
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
408546  VSKP KRPU PASS SPECIALDaily
08:37
Arr
Arrival
08:39
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
517243  GNT RGDA EXPDaily
11:18
Arr
Arrival
11:20
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
608545  KRPU VSKP PASS SPECIALDaily
14:14
Arr
Arrival
14:16
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
708527  R VSKP SPECIALDaily
15:58
Arr
Arrival
16:00
Dep
Departure
2 Min
Halt
Passenger Special
 
817244  RGDA GNT EXPDaily
17:13
Arr
Arrival
17:15
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
918530  VSKP DURG EXPRESSDaily
18:43
Arr
Arrival
18:45
Dep
Departure
2 Min
Halt
Mail Express
 
1008504  VSKP RGDA PASSENGER SPLDaily
20:00
Arr
Arrival
20:01
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special