Kundhela (KDHL) Railway Station Time Table


  • Station Code: KDHL
109163  PRTN CTD SPLDaily
07:27
Arr
Arrival
07:28
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
209164  ARPR PRTN SPLDaily
08:28
Arr
Arrival
08:29
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
309181  PRTN ARPR PASSENGER SPLDaily
10:47
Arr
Arrival
10:48
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
409182  CTD PRTN PASSENGER SPLDaily
12:49
Arr
Arrival
12:50
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
509355  PRTN CTD DEMUDaily
14:07
Arr
Arrival
14:08
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
609169  PRTN ARPR SPLDaily
18:37
Arr
Arrival
18:38
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
709356  CTD PRTN DEMUDaily
19:21
Arr
Arrival
19:22
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
809170  CTD PRTN SPLDaily
20:28
Arr
Arrival
20:29
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special