Loharpurwa (LPW) Railway Station Time Table


  • Station Code: LPW
105447  GKP GD UR SPLDaily
06:57
Arr
Arrival
06:58
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
205378  NTV GKP UNRESERVED EXPDaily
07:10
Arr
Arrival
07:11
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
305469  GKP NTV UNRESERVED EXPDaily
07:28
Arr
Arrival
07:29
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
405033  GKP BNY UNRESERVED SPLDaily
10:29
Arr
Arrival
10:30
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
505470  NTV JEA UNRESERVED EXPDaily
10:45
Arr
Arrival
10:46
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
605376  GD JEA UNRESERVED EXPDaily
11:38
Arr
Arrival
11:39
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
705471  JEA NTV UNRESERVSD EXPDaily
14:44
Arr
Arrival
14:45
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
805375  JEA GD UNRESERVED EXPDaily
16:21
Arr
Arrival
16:22
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
905034  BNY GKP UNRESERVED SPLDaily
16:42
Arr
Arrival
16:43
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1005377  JEA NTV UNRESERVED EXPDaily
17:02
Arr
Arrival
17:03
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1105472  NTV GKP UNRESERVED EXPDaily
20:06
Arr
Arrival
20:07
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1205448  GD GKP UR SPLDaily
20:36
Arr
Arrival
20:37
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special