Nemam (NEM) Railway Station Time Table


  • Station Code: NEM
106433  TVC NCJ EXP SPLDaily
07:00
Arr
Arrival
07:01
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
206426  NCJ QLN EXP SPLDaily
07:49
Arr
Arrival
07:50
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
306430  NCJ KCVL EXP SPLDaily
09:14
Arr
Arrival
09:15
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
406639  PUU NCJ EXP SPLDaily
09:31
Arr
Arrival
09:32
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
506772  QLN CAPE MEMU EXP SPLMon Tue Wed Thu Sat Sun
13:23
Arr
Arrival
13:24
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
606429  KCVL NCJ EXP SPLDaily
14:17
Arr
Arrival
14:18
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
706640  CAPE PUU EXP SPLDaily
16:43
Arr
Arrival
16:44
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
806427  QLN NCJ EXP SPLDaily
17:24
Arr
Arrival
17:25
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
906773  CAPE QLN MEMU EXP SPLMon Tue Wed Thu Sat Sun
18:00
Arr
Arrival
18:01
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1006435  TVC NCJ EXP SPLDaily
18:09
Arr
Arrival
18:10
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1106428  NCJ TVC EXP SPLDaily
19:50
Arr
Arrival
19:51
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special