Piploda Bagla (PPG) Railway Station Time Table


  • Station Code: PPG
109384  NAD RTM MEMU SPECIALDaily
06:37
Arr
Arrival
06:38
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
209518  UJN NAD SPLDaily
07:53
Arr
Arrival
07:54
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
319339  DAHOD BHOPAL EXPRESSDaily
09:31
Arr
Arrival
09:32
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
419341  NAGDA BINA EXPRESSDaily
11:24
Arr
Arrival
11:25
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
509588  INDB NAD PASS SPLDaily
11:58
Arr
Arrival
11:59
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
609587  NAD INDB PASS SPLDaily
15:46
Arr
Arrival
15:47
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
719342  BINA NAGDA EXPRESSDaily
16:48
Arr
Arrival
16:49
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
819340  BPL DHD EXPRESSDaily
17:48
Arr
Arrival
17:49
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
909517  NAD UJN SPLDaily
18:16
Arr
Arrival
18:17
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1009383  RTM NAD MEMU SPLDaily
21:05
Arr
Arrival
21:06
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1109554  UJN NAD PASS SPECIALDaily
21:33
Arr
Arrival
21:34
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
1209553  NAD UJN PASS SPECIALDaily
23:40
Arr
Arrival
23:41
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special