Ramgiri (RGI) Railway Station Time Table


  • Station Code: RGI
116545  YPR KTGG EXPRESSDaily
00:17
Arr
Arrival
00:18
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
216546  KTGG YPR EXPRESSDaily
02:32
Arr
Arrival
02:33
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
317391  SBC UBL EXPRESSDaily
04:16
Arr
Arrival
04:17
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
416213  ASK UBL UR EXPDaily
07:27
Arr
Arrival
07:28
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
506243  SBC HPT PAS SPECIALDaily
09:05
Arr
Arrival
09:06
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
617325  BGM MYS VISHWAMANAV EXPDaily
12:24
Arr
Arrival
12:25
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
717326  MYS BGM VISHWAMANAVA EXPDaily
12:51
Arr
Arrival
12:52
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
806244  HPT SBC PAS SPECIALDaily
17:30
Arr
Arrival
17:31
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
916214  UBL ASK UR EXPDaily
19:29
Arr
Arrival
19:30
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express
 
1017392  UBL SBC EXPRESSDaily
22:41
Arr
Arrival
22:42
Dep
Departure
1 Min
Halt
Mail Express