Suskal (SSKL) Railway Station Time Table


  • Station Code: SSKL
109164  ARPR PRTN SPLDaily
06:41
Arr
Arrival
06:42
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
209163  PRTN CTD SPLDaily
09:08
Arr
Arrival
09:09
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
309182  CTD PRTN PASSENGER SPLDaily
11:06
Arr
Arrival
11:07
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
409181  PRTN ARPR PASSENGER SPLDaily
12:18
Arr
Arrival
12:19
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
509355  PRTN CTD DEMUDaily
15:38
Arr
Arrival
15:39
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
609356  CTD PRTN DEMUDaily
17:46
Arr
Arrival
17:47
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
709170  CTD PRTN SPLDaily
18:45
Arr
Arrival
18:46
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special
 
809169  PRTN ARPR SPLDaily
20:09
Arr
Arrival
20:10
Dep
Departure
1 Min
Halt
Passenger Special